Рашисти завдали авіаудару по багатоповерхівці у Вугледарі - під завалами перебувають люди

Російські окупанти завдали авіаудару по багатоповерховому будинку у Вугледарі. Про це 20 квітня у Facebook повідомили представники 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

"Це Вугледар і наслідки російського авіаудару в житловий будинок. Житловий будинок! Будівля, де цивільні люди плекали надію - вижити в цій війні. Замість надії - тільки руїни... і втрачені життя мирних людей. Руйнування і смерть - це все на що здатні росіяни", - написали військові.

Також представники ОМБр повідомили, що внаслідок удару обвалився цілий під'їзд багатоповерхівки. Під завалами опинилися люди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військові РФ за минулу добу вбили одного мирного жителя Донеччини.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті