Рашисти завдали авіаракетного удару по Авдіївці, обстріляли Курахівську громаду, є загиблий і руйнування – Кириленко

Російські окупанти завдали авіаракетного удару по Авдіївці Донецької області 23 березня, а також обстріляли населені пункти Курахівської громади. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму Телеграм-каналі 24 березня.

"На Донецькому напрямку ввечері відбувся черговий авіаракетний удар по Авдіївці – ракети влучили у житловий квартал та по околицях АКХЗ, – сказано в повідомленні. – У Красногорівці пошкоджено дві 5-поверхівки, також під обстрілами Мар’їнка і село Костянтинівка. Вночі Гірник Курахівської громади потрапив під артобстріл – пошкоджено 7 багатоповерхівок, будівлю неробочої лікарні та лінії електропередач".

Він підкреслив, що на Горлівському напрямку 1 людина загинула у місті Часів Яр, пошкоджено 2 будинки. У Торецькій громаді пошкоджено 23 будинки у Нью-Йорку, 3 двоповерхівки та 1 приватний будинок у Торецьку. Поодинокі обстріли зафіксовано в Оріхово-Василівці, Міньківці та Васюківці Соледарської громади.

Раніше повідомлялось, що російська ракета вночі влучила в "пункт незламності" в Костянтинівці: троє загиблих, двоє поранених.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті