Рашисти затримали жителя окупованої Кадіївки, звинувативши його в роботі на українську розвідку та СБУ

Російські окупанти затримали жителя Кадіївки (до перейменування Стаханов) Луганської області, звинувативши його в роботі на СБУ та українську розвідку. Про це з посиланням на так зване "УФСБ по ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ 29 червня.

"УФСБ Росії по Луганській Народній Республіці припинено протиправну діяльність РФ, який проживає в місті Стаханов і діяв в інтересах іноземної держави", – йдеться в повідомленні окупантів.

Уточнюється, що чоловіка звинуватили в тому, що він нібито із лютого 2022 року збирав відомості про позиції та місця дислокації військової техніки ЗС РФ і передавав їх співробітнику СБУ.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" до 15 років ув'язнення засудили українського нацгвардійця.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті