Рашисти закріпились у районі Вершини на Донеччині, інші атаки окупантів ЗСУ відбили – Генштаб

Російські окупанти змогли частково закріпитися у районі Вершини під Бахмутом. Про це 28 липня у зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"На Бахмутському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення, але штурмові дії на напрямках Клинове – Бахмут та Миронівський -  Семигір’я наші воїни відбили та змусили окупантів відступити. На напрямку Відродження – Вершина противник має частковий успіх, закріплюється південно-східніше населеного пункту Вершина. Спроба просунутися у напрямках Володимирівка – Соледар та Стряпівка – Соледар завершилась для окупантів провалом", - повідомляють військові.

Також рашисти намагалися просуватися вперед ще на низці напрямків під Слов'янськом, але скрізь зустріли жорстку відсіч українських захисників. Так, ЗСУ відбили спроби окупантів просунутися на напрямках Довгенько – Мазанівка та Пасіка – Долина.

Також на Слов'янському напрямку загарбники вели артилерійські обстріли в районах населених пунктів Андріївка, Норцівка, Богородичне, Чепіль, Велика Комишуваха, Петрівське та Гусарівка. У районі Краматорська противник обстріляв з артилерії райони Закітного, Верхньокам'янського та Тетянівки. Завдав авіаудар біля Серебрянки.

На Авдіївському та Новопавлівському напрямах активних дій ворог не вів.

Нагадаємо, раніше дослідники ISW повідомили, що військам РФ вистачить сил на проведення лише 2 наступальних операцій в Україні.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті