Рашисти за добу обстріляли Сумщину 44 рази

Російські окупанти обстріляли 15 січня чотири громади Сумської області і завдали протягом дня 44 удари. Про це у Telegram повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

"Росіяни протягом дня завдали 44 ударів по прикордонні Сумської області. Під обстрілами були Білопільська, Хотинська, Середино-Будська та Краснопільська громади", - написав Живицький.

За його словами, Краснопільську громаду ворог обстріляв з мінометів, 12 прильотів, і дві вибухівки було скинуто з безпілотника.

По Білопільській громаді росіяни відкривали мінометний вогонь, 15 прильотів. Пошкоджено школу та гараж у селі Павлівка.

Середино-Будська громада: був мінометний обстріл з боку росії, 3 прильоти.

По Хотинській громаді рашисти стріляли з мінометів, 14 прильотів. Внаслідок обстрілу пошкоджено дитсадок та шкільний стадіон у Кондратівці.

У всіх випадках обійшлося без жертв та постраждалих.

Як повідомлялося, 12 січня росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини та Сумщини близько 50 разів.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті