Рашисти за минулу добу вбили та поранили 6 мирних мешканців Донеччини

Російські окупанти за минулу добу вбили та поранили шістьох мирних жителів Донецької області. Про це 2 березня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 1 березня росіяни вбили 1 мешканця Донеччини – у Бахмуті. Ще 5 людей в області отримали поранення", - повідомив чиновник.

Усього ж з початку повномасштабного вторгнення росіяни вбили 1392 та поранили 3114 мирних жителів Донецької області. Причому зараз неможливо точно встановити загиблих мешканців у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що рашисти вбили трьох мирних мешканців Донбасу.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті