Рашисти за добу вбили та поранили 9 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти минулої доби вбили двох мирних жителів Донецької області. Про це 5 березня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 4 березня росіяни вбили 2 мешканців Донеччини – у Бахмуті. Ще 7 людей в області отримали поранення", - заявив чиновник.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рашисти вбили 1398 та поранили 3126 мирних жителів регіону. Причому в цій статистиці неможливо врахувати мирних жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що рашисти вбили двох мирних жителів Великої Новосілки.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті