Рашисти за добу вбили та поранили 6 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти за минулу добу вбили одного і поранили п'ятьох мирних жителів Донецької області. Про це 30 березня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 29 березня росіяни вбили 1 мирного жителя Донеччини - у місті Часів Яр. Ще 5 осіб в області дістали поранення", - повідомив чиновник.

Загалом же з початку повномасштабного вторгнення російські окупанти вбили 1437 і поранили 3307 мирних жителів регіону. Причому Кириленко підкреслив, що наразі неможливо встановити точну кількість мирних жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що на Донеччині через обстріли росіян поранення дістали ще п'ять мирних жителів.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті