Рашисти за добу майже півсотні разів обстріляли Херсонщину - поранено 9 осіб

Російські окупанти за добу здійснили 49 обстрілів Херсонської області з важкої артилерії та "Градів". Про це 26 березня в Telegram повідомив глава ОВА Олександр Прокудін.

"Місто Херсон ворог обстріляв 3 рази. 13 снарядів влучили в житлові квартали, приватні та багатоквартирні будинки, територію та будівлю школи", - розповів він.

Загалом же по території області рашисти випустили 210 снарядів. Унаслідок цих атак було поранено дев'ять осіб.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що рашисти завдали майже 200 ударів по Запорізькій області за два дні.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті