Рашисти вивели у Чорне море 7 бойових кораблів. Серед них один ракетоносій

Російські окупанти вивели 7 бойових кораблів в акваторію Чорного моря вранці у суботу, 14 січня. Про це завили в Оперативному командуванні "Південь".

"Ворог збільшив корабельне угруповання в Чорному морі до 7 одиниць, серед яких 1 ракетоносій із 8 ракетами "Калібр" та 2 десантні кораблі", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо раніше, у Києві оголошена повітряна тривога.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті