Рашисти випустили майже 150 мін та ракет по Сумщині – є поранені та пошкодження будівель

Російські окупанти випустили майже 150 снарядів, мін та ракет по Сумській області, внаслідок чого троє людей було поранено. Про це 14 листопада у Telegram повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

"143 ворожі снаряди, мін та ракет вибухнули на прикордонні Сумської області. Протягом дня росіяни обстріляли сім громад. Є зруйновані будинки та поранені місцеві жителі", - заявив голова області.

Йдеться про працівників одного з об'єктів критичної інфраструктури, яким рашисти вдарили з САУ. Наразі вони перебувають у лікарні.

Крім цього, обстрілів зазнала Краснопільська громада – по її території вогонь вівся весь день. Середино-Будською громадою ворог не тільки вдарив з РСЗВ, а й пізніше атакував будинки місцевих жителів некерованими ракетами з вертольота. На щастя обійшлося без постраждалих.

Юнаківську та Миропільську громади росіяни обстріляли з САУ, Хотинська громада опинилася під вогнем мінометів, а по Зноб-Новгородській громаді вони взагалі відкрили вогонь з автоматів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти обстріляли 2 райони Дніпропетровщини – перебили газопровід та ЛЕП.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті