Рашисти вилучають комплекти супутникового телебачення на окупованих територіях

Загарбники вилучають у місцевих мешканців окупованих територій обладнання для супутникового телебачення задля збільшення інформаційної блокади. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм-каналі 19 жовтня.

“Окупаційні адміністрації створили комісії, які в супроводі російських поліцаїв проводять рейди  на ТОТ й вилучають у місцевих комплекти супутникового телебачення”, - зазначається у повідомленні.

За інформацією ЦНС таким чином ворог блокує доступ до правди та хоче збільшити інформаційну блокаду регіону й “занурити місцевих мешканців в болото російської пропаганди”.

“При цьому росіяни продовжують видачу обладнання для безкоштовної трансляції пакета “русский мир” в який входять пропагандистські канали”, - додали у Центрі національного спротиву.

Як повідомлялось раніше, у "ДНР" змінилася вартість послуги заміни кабелю для Інтернету - від 1800 до 4000 рублів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті