Рашисти вкотре обстріляли Харківщину - пошкодили храм і житлові будинки

Російські окупанти минулої доби вкотре обстріляли Харківську область - унаслідок цього було пошкоджено житлові будинки та храм. Про це 23 березня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Минулої доби ворог обстрілював прикордонні населені пункти Куп'янського, Чугуївського, Ізюмського та Харківського районів області. У селі Чернещина Ізюмського району внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено будівлю храму і загорілася трава на відкритій території", - розповів він.

Крім цього, в Чугуївському районі пошкоджень зазнали чотири житлові будинки, один приватний будинок було зруйновано в Куп'янському районі, ще два будинки було пошкоджено.

"За минулу добу, на щастя, внаслідок обстрілів постраждалих немає", - додав Синєгубов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти за добу п'ять разів обстріляли Херсон, випустивши по місту щонайменше 19 снарядів.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті