Рашисти відновили роботу порту в Маріуполі - Андрющенко

Російські окупанти фактично відновили роботу морського порту в захопленому Маріуполі. Про це 23 березня повідомив у Telegram радник міського голови Петро Андрющенко.

"Чергове постачання вантажів "подвійного призначення" в порт Маріуполя відбулося. Де-факто роботу порту відновлено. Перші судна пройшли. Знову завозять контейнери. Знову тільки за участю росіян", - написав він.

За словами Андрющенка, наразі порт може теоретично приймати судна водотоннажністю до 20 тисяч тонн. Будь-які супутникові знімки порту "розкрили б багато цікавого", додав він.

"Якщо поїдуть військові вантажі - це в рази швидше і дешевше, ніж вантажівками", - зазначив радник мера Маріуполя.

Саме судно вдалося встановити вже під час виходу з порту. Йдеться про "несамохідну плавучу казарму" під назвою "Калевала". Ця "казарма" розрахована на 400 осіб (плюс до 40 осіб екіпажу).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти влаштували вертолітний майданчик на території "Азовсталі".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті