Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські окупанти не полишають спроби просування на трьох оперативних напрямках. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального Штабу ЗСУ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зокрема, рашисти намагаються покращити своє становище на Авдіївському, Бахмутському та Запорізькому напрямках.
"Противник не відмовляється від своїх загарбницьких планів. Веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Запорізькому напрямках, нарощує інтенсивність застосування авіації. На Куп’янському, Лиманському, Новопавлівському та Херсонському напрямках веде оборону", - розповіли у Генштабі.
Як повідомлялося раніше, росіяни розповсюдили фейк про знищення американського танку "Абрамс", якого немає на озброєнні у ЗСУ.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту