Рашисти вдарили по центру Запоріжжя. Травмовані пʼятеро людей, серед яких дитина

"Рятувальники ліквідували наслідки обстрілу по Запоріжжю. У ніч проти 23 лютого війська рф завдали ударів безпілотними літальними апаратами по обласному центру. Внаслідок атаки травмовано пʼятеро людей, серед яких одна дитина", - йдеться у повідомленні ДСНС України 24 лютого.

Надзвичайники ліквідували пожежу на площі 200 кв.м. Провели роботи по обстеженню місць влучань щодо пошуку та наданню допомоги постраждалим. Пошкоджені розташовані поряд житлові будинки та припарковані автомобілі.

Підрозділи ДСНС завершили роботи з ліквідації наслідків обстрілу. На місцях подій працювали усі екстрені служби міста.

Подробиці ударів та репортаж з мічця подій дав сайт міста 061.

"В ніч на 24 лютого ворог атакував Запоріжжя безпілотниками. Вибухи лунали в місті один за одним. Потрощені багатоквартирні будинки, пошкоджені авто, поранені та шоковані люди", - пишуть журналісти сайту з місця події.

Вони зазначають, що ворог атакував Запоріжжя та район з вечора. Моніторингові канали писали про пуски КАБів, ударних дронів з ТОТ регіону в бік обласного центру. Звуки вибухів було чути в різних районах міста.

Проте близько дванадцятої години ночі зʼявилася інформація про постраждалих цивільних. Вдарили росіяни по центру Запоріжжя. За інформацією ДСНС, з 23:10 до 23:45, ворог завдав ударів БпЛА по обласному центру. В ОВА додають, що нанесено щонайменше вісім ударів.

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті