Рашисти вдарили по об'єкту інфраструктури у Голосіївському районі Києва "Кинджалом" – голова КМВА Попко

Російські окупанти використали для удару по об'єкту інфраструктури у Києві балістичною ракетою "Кинджал". Про це 9 березня у Telegram повідомляє прес-служба Київської міської військової адміністрації з посиланням на голову КМВА Сергія Попка.

"Цієї ночі ворог здійснив чергову масовану повітряну атаку України. У столиці тривога тривала майже 7 годин. Протягом цього часу рашисти випустили практично всі типи свого повітряного озброєння - починаючи від баражуючих боєприпасів "Shahed" і до майже всього найменування крилатих ракет", - повідомив генерал-полковник.

За його словами, у Святошинському районі осколками ракети було поранено двох людей – їм уже надається медична допомога. Своєю чергою, у Голосіївському районі столиці росіяни влучили в об'єкт інфраструктури. Глава КМВА зазначив, що для цього удару окупанти використали балістичний "Кинджал".

"Завдяки роботі нашої ППО, ударів крилатими ракетами та БПЛА по столиці не допущено. Але, на жаль, аеробалістична ракета типу "Кинджал" (попередня інформація) влучила в об'єкт інфраструктури", - додав Попко.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко повідомив, що у Києві під час повітряної тривоги пролунали вибухи, є постраждалі.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті