Рашисти вчиняють самогубства, не витримуючи тиску на фронті (перехоплення ГУР)

Російські окупанти починають чинити самогубства на фронті, не витримуючи морально-психологічного тиску. Про це 19 березня повідомляє Головне управління розвідки МО України з посиланням на перехоплену розмову рашистів.

"Та своїм життям живемо, п***ець, б***ь. Ось, хто стріляється, вже ось голову пацан прострелив, н***й, сам собі", - заявив один з окупантів.

У перехопленій розмові з кимось із родичок він сказав, що його товариш повернувся з наряду, взяв автомат – і вистрілив собі в голову. Пізніше він підтвердив припущення співрозмовниці, що самогубство сталося через тиск на російських солдатів.

При цьому командир загиблого, щоб його рідні отримали виплату п'ять мільйонів рублів, записав його смерть як загибель у бою. Проте співрозмовниця окупанта поскаржилася, що його товариш, застреливши себе, не подумав про власну родину.

Нагадаємо, в одному з попередніх перехоплень рашист розповів про окупанта-пияку, який поїхав за горілкою і не повернувся.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті