Рашисти вчиняють самогубства, не витримуючи тиску на фронті (перехоплення ГУР)

Російські окупанти починають чинити самогубства на фронті, не витримуючи морально-психологічного тиску. Про це 19 березня повідомляє Головне управління розвідки МО України з посиланням на перехоплену розмову рашистів.

"Та своїм життям живемо, п***ець, б***ь. Ось, хто стріляється, вже ось голову пацан прострелив, н***й, сам собі", - заявив один з окупантів.

У перехопленій розмові з кимось із родичок він сказав, що його товариш повернувся з наряду, взяв автомат – і вистрілив собі в голову. Пізніше він підтвердив припущення співрозмовниці, що самогубство сталося через тиск на російських солдатів.

При цьому командир загиблого, щоб його рідні отримали виплату п'ять мільйонів рублів, записав його смерть як загибель у бою. Проте співрозмовниця окупанта поскаржилася, що його товариш, застреливши себе, не подумав про власну родину.

Нагадаємо, в одному з попередніх перехоплень рашист розповів про окупанта-пияку, який поїхав за горілкою і не повернувся.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті