Рашисти вбили ще трьох мирних мешканців Сумщини

Росіяни обстріляли з мінометів та РСЗВ селище Зноб-Новогордське Шосткинського району Сумщини сьогодні вдень, 29 січня. Про це повідомляє Сумська ОВА.

За цією інформацією, зафіксовано щонайменше 20 вибухів.

"Внаслідок обстрілу, попередньо, 2 людини загинули відразу, 2 - було поранено. На жаль, одна з них через важкі травми померла по дорозі до лікарні", - йдеться у повідомленні.

Також відомо, що пошкоджено шість приватних житлових будинків, господарчу споруду, літню кухню, приватний автомобіль, відділення «Нової пошти», промислове підприємство, магазин, лінію електропередач.

"На місці працюють всі необхідні служби. Надається допомога місцевим жителям", - додали в ОВА, нагадав про необідність евакуації через близьке розташування до кордону з росією.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Всі статті