Рашисти вбили двох мирних жителів Донецької області 3 березня

Російські окупанти 3 березня вбили двох мирних жителів Донецької області: у Максимільянівці та Сіверську. Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у своєму телеграм-каналі.

"За 3 березня стало відомо про ще 2 жителів Донеччини, убитих росіянами: у Максимільянівці та Сіверську", - написав Кириленко.

 
Як повідомлялося раніше, 2 березня рашисти також вбили двох мирних мешканців Донецької області
 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті