Рашисти в рамках нічної ракетної атаки випустили по Україні 81 ракету та 8 "Шахедів" - Залужний

Російські окупанти в рамках ракетного удару по території України випустили 81 ракету різного базування та 8 безпілотників "Шахед". Про це 9 березня у Telegram повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"Цієї ночі противник завдав масованого ракетного удару по об'єктах критичної інфраструктури України", - повідомив головком.

Так, за його даними, росіяни випустили по Україні 28 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555, 20 пусків крилатих ракет морського базування "Калібр", шість пусків крилатих ракет повітряного базування X-22, а також 13 пусків зенітних керованих ракет З-300.

Крім цього, росіяни запустили Україною шість ракет повітряного базування Х-47 "Кинджал" і здійснив вісім пусків керованих авіаційних ракет - дві Х-31П і шість - X-59. На додаток до цього рашисти здійснили пуски ударних безпілотників "Shahed-136/131".

"Силами та засобами Повітряних Сил ЗС України у взаємодії з підрозділами інших Складових сил оборони України з 48 крилатих ракет Х-101/Х-555, "Калібр" знищено 34 крилаті ракети. А також 4 БПЛА "Shahed-136/131", - зазначив Залужний.

Крім цього, завдяки протидії ППО України вісім керованих авіаційних ракет Х-31П та Х-59 не досягли своєї мети.

Нагадаємо, раніше голова КМВА Сергій Попко повідомив, що рашисти ударили по об'єкту інфраструктури в Голосіївському районі Києва "Кинджалом".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті