Рашисти в окупованому Маріуполі прибирають пропагандистський мурал з дівчиною, на яку "падають ракети НАТО"

В окупованому Маріуполі прибирають скандальний мурал з дівчиною, на яку "падають ракети НАТО". Про це поідомила Маріупольська міська рада в Телеграм 19 квітня.

"Скандальний пропагандистський мурал, створений у липні минулого року, тепер прибирають. Містяни кажуть, що це викликано аварійним станом будинку", сказано в повідомленні.

Зазначається, що раніше місцеві жителі скаржилися, що усі стіни 9-типоверхівки просто в "дірках" від російських снарядів. Людям не захотіли робити ремонт, а вирішили прикрити "недоліки" муралом. Але шматки краски почали відлущуються разом зі стіною.

Міська рада нагадує, що італійський художник створив пропагандистський мурал на одному з будинків на проспекті Металургів з дівчиною, на яку начебто "падають ракети НАТО". 

"Як виявилося пізніше, таким чином загарбники хотіли приховати аварійний стан будинку, який виник саме через російські обстріли по місту. Але, як завжди, у них нічого не вийшло", - йдеться також у повідомленні.

Раніше російська пропаганда запустила фейк про приїзд до окупованого Маріуполя "проїздом із Москви" італійської актриси Орнелли Муті.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті