Рашисти в Маріуполі ввели тотальні перевірки на дорогах та обшуки квартир

Окупанти у Маріуполі почали проводити тотальні зачистки на дорогах міста та інші пошукові заходи. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андоющенко 2 квітня у телеграм-каналі.

"Як проходить “зачистка” в Маріуполі. Вчора по пр.Металургів. На кожному перехресті по дві автівки з російскими військовими. Кожні 200 метрів по вулиці патруль з 8 окупантів (мікс військових та поліції). Велика кількість поліцейськіх автопатрулів, пригнаних з Донецька. Тотальна перевірка документів та телефонів. Вибіркова перевірка квартир з обшуками. Так - від району в район. Від кварталу до кварталу. Майже тиждень щодня", - повідомив радник.

Він також додав, що розмістви  відео від із соцмереж за четвер. "На ньому на початку - головна катівня Маріуполя у Центральному райвідділку. Саме тут базувався “лекгоконтужений” доля якого досі невідома і хто став причиною зачисток", - додав Андрющенко.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті