Рашисти знищили житловий будинок у Київському районі Харкова: людей дістають з-під завалів

Російські окупанти зруйнували багатоквартирний будинок у Київському районі Харкова. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі 6 вересня.

"Унаслідок ранкових ударів по Харкову зруйнований багатоквартирний будинок в центральній частині міста. На місцях працюють всі профільні служби", - заявив Синєгубов.

Деталі щодо постраждалих у своєму телеграм-каналі опублікував міський голова Ігор Тєрєхов.

"Рятувальники розбирають завали у центрі Харкова. З-під руїн житлового будинку вже врятували трьох людей - двух жінок та чоловіка. Попередньо, вони не постраждали", - написав Ігор Тєрєхов.

Як повідомляв "ОстроВ", 4 вересня рашисти нанесли ракетного удару по Харкову з території Білгородської області

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті