Рашисти вдарили крилатими ракетами по Кривому Рогу: одна людина загинула

Російські окупанти в ніч на 5 грудня нанесли ракетного удару по одному із підприємств у Кривому Розі. Про це розповів голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко у своєму телеграм-каналі.

"Трагічна ніч… Один загиблий, троє поранених. Після опівночі росіяни ударили трьома ракетами по Кривому Рогу. Поцілили у промислове підприємство.  Убили працівника. Його тіло рятувальники дістали з-під завалів зруйнованого виробничого цеху.  Ще троє людей дістали поранення. Їх доправили до місцевої лікарні. Стан ушпиталених медики оцінюють як середньої тяжкості", - розповів Резніченко.

Голова Криворізької міської військової адміністрації Олександр Вілкул опублікував додаткову інформацію про постраждалих внаслідок російської атаки.

"Дуже важка ніч. Влучання трьох крилатих ракет у промислове підприємство. Руйнування дуже значні. Пожежа загашена. Один працівник підприємства, 1981 р.н, загинув та 3 особи постраждалі:  1978 р.н, 1978 р.н, 1977 р.н.", - написав Вілкул.

Крім того, рашисти знову вели вогонь по Нікопольському району. Знову під обстрілами опинилася Марганецька громада: наслідки встановлюються.

Як повідомлялося раніше, ввечері 4 грудня вибухи чули у Запоріжжі: у місті була оголошена повітряна тривога

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті