Рашисти вбили трьох та поранили вісьмох мирних жителів на Донеччині

Російські окупанти минулої доби вбили трьох і поранили ще вісім мирних жителів на Донеччині. Про це 31 липня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 30 липня росіяни вбили 3 мирних жителів Донеччини: 2 у Різниківці та 1 у Майдані", - повідомив голова ОВА.

Також за минулу добу 8 мешканців області отримали поранення. Окремо Кириленко зазначив, що зараз неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Раніше повідомлялося, що мешканцям Слов'янська запропонували евакуюватися, не чекаючи, коли містом "прилетить".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті