Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські окупанти почали запускати іранські дрони-камікадзе з території Краснодарського краю, а не з Криму, як було раніше. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Великобританії 17 грудня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Аналізуючи нещодавню атаку на інфраструктуру України, у відомстві дійшли висновку, що тепер росіяни більш обережно ставляться до місця дислокації іранських дронів.
"Хвилі ударів в основному складалися з повітряних і морських запусків крилатих ракет, але майже напевно також включали надані Іраном безпілотні літальні апарати (БПЛА), запущені з Краснодарського краю Росії. Раніше ці БПЛА в основному запускали з місць в окупованому Криму. Зміна місця запуску, ймовірно, пов’язана із занепокоєнням Росії щодо вразливості Криму, але це також зручно для поповнення запасів із ймовірної точки прибуття зброї в Росію, в Астрахань", - розповіли у британському відомстві.
Як повідомлялося раніше, рашисти почали атакувати дронами українські об'єкти у темний час доби, аби заплутати українську систему ППО.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту