Рашисти слідом за Reaper намагалися збити над Чорним морем український "Байрактор"

Російський винищувач Су-27 над Чорним морем намагався збити український БПЛА "Bayraktar". Про це 19 березня у Twitter повідомляє Ukraine Weapons Tracker.

На опублікованих кадрах видно, що пілот намагався атакувати безпілотник так само як раніше було збито американський розвідувальний дрон MQ-9 Reaper. Однак цього разу використання реактивного струменя не призвело до катастрофи БПЛА.

Залишається невідомим, чому для цієї атаки пілот окупантів не використовував ракетного чи гарматного озброєння.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Чорному морі фіксували нетипову активність російських кораблів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті