Рашисти сьогодні обстріляли кілька громад на Сумщині

Російські війська обстріляли населені пункти Сумської області, внаслідок чого загинула одна людина і ще семеро поранено. Про це повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у Телеграм.

"По Шалигинській громаді після десятої ранку було 10 мінометних прильотів. Глухівська громада: близько десятої ранку росіяни відкрили вогонь з мінометів. 9 вибухів. Після 13:00 почався обстріл з реактивної артилерії, понад 20 прильотів. У результаті обстрілів 1 людина загинула, 4 - поранені. Середино-Будську громаду опівдні обстріляли з мінометів, 4 вибухи. Білопільська громада: близько 14:00 - 8 прильотів зі ствольної артилерії. А близько 16:00 ще 8 вибухів від застосування ворогом мінометів. У результаті обстрілів троє людей поранені", - повідомив голова області.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті