Рашисти визнають, що окупована Кремінна перебуває під постійними обстрілами ЗСУ, її залишають мешканці (ВІДЕО)

Місцеві мешканці активно виїжджають з окупованої Кремінної, місто стає порожнім, позиції окупантів у ньому весь час обстрілює українська артилерія. Це визнає російський військовий кореспондент, який веде репортаж з окупованого міста 3 жовтня.

"У понеділок (3 жовтня – "ОстроВ") Кремінна практично стала порожньою, звідси виїжджають місцеві мешканці, магазини зачиняються", – визнав рашистський кореспондент.

Він підкреслив, що місто перебуває під постійним артилерійським обстрілом, українська артилерія шукає нову лінію оборони окупантів.

Раніше повідомлялось, що окупанти істерять через просування ЗСУ до Сватового – "стабілізувати фронт не вдається".

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті