Рашисти прогнозують втрати у 100 тисяч і до весни готують нових "срочників"

Російські окупанти планують кинути на війну проти України ще 120 тисяч солдатів строкової служби, яких планується підготувати до весни. Про це повідомляє видання "Медуза".

За інформацією джерел видання, російське командування планує стабілізувати фронт взимку, аби накопичити сили на весну. Орієнтовані втрати в РФ оцінюють у 100 тисяч, відтак до весни готуватимуть 120 тисяч солдатів строкової служби. 

Як повідомлялося раніше, у Калінінградській області не виконуються плани з мобілізації через відмову місцевих мешканців воювати

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті