Рашисти прогнозують втрати у 100 тисяч і до весни готують нових "срочників"

Російські окупанти планують кинути на війну проти України ще 120 тисяч солдатів строкової служби, яких планується підготувати до весни. Про це повідомляє видання "Медуза".

За інформацією джерел видання, російське командування планує стабілізувати фронт взимку, аби накопичити сили на весну. Орієнтовані втрати в РФ оцінюють у 100 тисяч, відтак до весни готуватимуть 120 тисяч солдатів строкової служби. 

Як повідомлялося раніше, у Калінінградській області не виконуються плани з мобілізації через відмову місцевих мешканців воювати

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті