Рашисти планують створити єдиного мобільного оператора на тимчасово окупованих територіях України

На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей росіяни планують створити єдиного мобільного оператора. Про це повідомив віце-прем'єр РФ Дмитро Чернишенко, пишуть росЗМІ.

"Уряд РФ доручив Мінцифри створити єдиного оператора мобільного зв'язку, – сказано у повідомленні. – Одночасно йде робота над інтеграцією галузей зв'язку та ІТ у російське правове поле".

Раніше повідомлялося, що мобільний інтернет на окупованій Луганщині відключили, не дочекавшись на обіцяного 11 лютого.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті