Рашисти перекинули на Донбас 200-ту бригаду, яку ЗСУ розбили під Харковом

Російські військові перекинули у Донецьку область 200-ту бригаду тихоокеанського флоту, яку українські військові розбили у Харківській області. Про це повідомив у Телеграм речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський 5 березня.

За його словами, основні зусилля росіян зосереджені на Авдіївському напрямку в районі Красногорівки та Водяного.

"Також на Донеччину повернуто 200-ту бригаду Північного флоту. Їй довелося відновлюватися після розгрому в Харківській області", - сказав Дмитрашківський.

Він також повідомив, що до Волновахи зайшов ешелон з Білорусі.

За його словами, це підкріплення окупантів найбільше буде застосовано на Вугледарському напрямку.

Він додав, що на цьому напрямку з початку року ворог зазнав суттєвих втрат.

Нагадаємо, раніше ватажок "ДНР" визнав, що російські окупанти повністю знищили Мар'їнку, але взяти місто так і не змогли. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті