Рашисти перекидають танки й іншу техніку з Первомайсько-Попаснянського напрямку на Луганськ і Алчевськ

У Луганській області окупанти перекидають свою техніку від Первомайська й Попасної через Ірміно та Кадіївку на Луганськ і Алчевськ. Про це повідомив Телеграм-канал "Східний" 6 березня.

"Чомусь уже третій день, як із Первомайсько-Попаснянського напрямку на тралах везуть танки у бік Алчевська-Луганська. Грузять і заправляють біля первомайського мосту, – сказано в повідомленні. – Судячи зі слідів, танки йдуть своїм ходом з боку Калинового. Урало-КамАЗний рух у Стаханові-Первомайську зашкалює".

Україна, Луганська область, місто Ірміно, 6 березня 2023 року

Раніше повідомлялось, що до окупованої Кадіївки знову прилетіло: удар прийшовся по колишньому цеху коксохімзаводу.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті