Рашисти перебили та замінували 104 мінами газопровід у Харківській області

Росіяни замінували кожен метр газопроводів високого тиску у Балаклійській громаді, аби їх неможливо було відремонтувати. Про це у Фейсбук повідомляє АТ "Харківгаз" 6 жовтня.

"Фахівці АТ «Харківгаз» розпочали обстеження газопроводів середнього тиску в селі Червона Гусарівка Балаклійської громади. Діагностика проводиться після перевірки трас розташування газових мереж саперами ДСНС. Для обстеження перших 100 метрів газогону довелось знешкодити 104 міни. Розмінування трас газопроводів високого тиску у Чкаловському дозволило виявити місця розриву труб. Окупанти перебили газопровід високого тиску та замінували його для неможливості проведення ремонту. Таким чином рашисти планували залишити людей без газу. Наразі газовики ремонтують пошкоджену агресором трубу", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, у Харківській області за добу на мінах підірвалися шестеро мирних жителів.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті