Рашисти обстріляли зі "Смерчів" Українськ на Донеччині та пошкодили майже 20 житлових будинків

Російські окупанти напередодні обстріляли із РСЗВ "Смерч" житлові будинки в Українську Донецькій області. Про це 19 лютого у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Посеред дня ворог вдарив зі "Смерчів" по Українську – пошкоджено 19 житлових будинків, школу та спортивну школу", - повідомив чиновник.

Крім цього, напередодні під удар рашистів потрапила і Авдіївка – фронтове місто зазнало чотирьох обстрілів – з артилерії та "Градів".

"Пошкоджено Будинок культури та численні житлові будинки – точні наслідки з'ясовуємо", - додав Кириленко.

Глава ОВА додав, що на Волноваському напрямі під обстрілами опинилися околиці Вугледара та Пречистівки. На щастя, обійшлося без жертв.

Також під вогнем опинилися Курахове (два пошкоджені будинки), Первомайське, Дружківка (пошкоджено два будинки), Іванопілля (було пошкоджено один приватний будинок) та Сіверськ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що рашисти вранці завдали ракетного удару по багатоповерхівках у Дружківці.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Всі статті