Рашисти обстріляли з безпілотників Нікополь та Марганецьку громаду на Дніпропетровщині

Російські військові обстріляли з безпілотників Нікополь та Марганецьку громаду на Дніпропетровщині, одна людина отримала поранення. Про це повідомив у Телеграм голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак 27 березня.

"Сьогодні російська армія атакувала Нікопольсьокий район. Обстріляла з БПЛА сам Нiкополь та Марганецьку громаду. По останнiй вдарила дроном-камікадзе. Постраждав 51-рiчний чоловік. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості. Пошкоджень зазнали освітній заклад, приватний будинок та авто.  В інших районах області - без обстрілів", -  повідомив Лисак.

Нагадаємо, 10 березня в результаті обстрілу Нікопольщини рашистами двоє людей загинули, ще троє отримали поранення.

 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті