Рашисти обстріляли з артилерії та РСЗВ прикордоння Сумської області – загинула людина

Рашисти у п'ятницю, 3 березня, вкотре обстріляли прикордонні райони Сумської області з артилерії та РСЗВ. Про це повідомили представники Оперативного командування "Північ" та Офісу генпрокурора.

"Ворожі війська вкотре обстріляли прикордонні райони Сумської області з артилерії та РСЗВ", - повідомили у ОК "Північ".

Так, протягом 15 хвилин, з 12:50 до 13:05 було зафіксовано близько 20 "приходів" з РСЗВ, в районі населеного пункту Уланове. А з 13:35 до 14:00 повідомлялося про вісім "приходів" зі ствольної артилерії в районі населеного пункту Кучерівка.

"Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила", - додали в командуванні.

В Офісі генерального прокурора, на жаль, повідомили про загибель мирного жителя. Це сталося під час атаки на село Стариківське Шосткинського району.

"Внаслідок ворожої атаки від уламкового поранення загинув 73-річний чоловік, який перебував на городі поблизу власного будинку", - повідомили правоохоронці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти атакували два села на Херсонщині, внаслідок чого загинув тракторист.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті