Рашисти обстріляли Українськ та Костянтинівку в Донецькій області

Російські окупанти здійснили обстріл кількох населених пунктів у Донецькій області впродовж минулої доби. Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму телеграм-каналі.

"На Донецькому напрямку під обстрілами Градів Українськ Селидівської громади — пошкоджено 5 будинків. В Очеретинській громаді пошкоджено лінії електропередач. На Горлівському напрямку Костянтинівка зазнала двох ударів з Торнадо — пошкоджено лікарню, центр обліку бездомних осіб, приватний та багатоквартирний будинки, крамницю та колишню кав'ярню. 1 людина поранена у Торецьку. Відомо про 5 поранених та пошкоджену багатоповерхівку у Бахмуті", - розповів Кириленко.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ відбили 60 атак ворога у Донецькій області. Половина прийшлася на місто Бахмут та його околиці

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті