Рашисти обстріляли село на Херсонщині: загинув мирний житель

Військові РФ обстріляли село Кізомис на Херсонщині, загинув мирний житель. Про це повідомив у Телеграмі начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін 9 липня.

"Російські військові вбили чоловіка у селі Кізомис. Під удар ворожої артилерії потрапив літній місцевий житель, котрий перебував на вулиці. На жаль, він отримав поранення, несумісні з життям", - написав він.

Також сьогодні він повідомив, що у вранці у Херсоні внаслідок обстрілів пошкоджені приватні будинки у Корабельному районі. В оселях вибиті вікна та шибки, понівечені паркани й дахи. На щастя, обійшлось без жертв та постраждалих. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті