Рашисти обстріляли Херсон: влучили в лікарню, багато загиблих та поранених

Російські війська 29 січня обстріляли Херсон. Про повідомляють місцеві ЗМІ, Міністерство охорони здоров'я України, Херсонська ОВА.

"Обстріляно обласну клінічну лікарню Херсону. Поранена медична сестра", - пише МОЗ.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що рашисти 29 січня декілька разів обстрілювали Херсон.

"Інформація підтверджується, русня б'є по Херсону Градами. За попередньою інформацією, росіяни обстріляли мед. установу, школу та відділення пошти", - йдеться у повідомленні.

У Херсонській ОВА закликали місцевих мешканців пройти до найближчого укриття або залишайтися вдома, користуючись правилом двох стін. 

"Херсон – під масованим ударом російської артилерії. Ворог гатить по житлових кварталах міста. На цю хвилину відомо про багатьох постраждалих: поранених та загиблих", - пише ОВА.

Як повідомлялося раніше, росіяни минулої доби 19 разів обстріляли територію Херсонської області, внаслідок чого дві людини загинули, семеро поранені.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті