Рашисти обстріляли Херсон: влучили в лікарню, багато загиблих та поранених

Російські війська 29 січня обстріляли Херсон. Про повідомляють місцеві ЗМІ, Міністерство охорони здоров'я України, Херсонська ОВА.

"Обстріляно обласну клінічну лікарню Херсону. Поранена медична сестра", - пише МОЗ.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що рашисти 29 січня декілька разів обстрілювали Херсон.

"Інформація підтверджується, русня б'є по Херсону Градами. За попередньою інформацією, росіяни обстріляли мед. установу, школу та відділення пошти", - йдеться у повідомленні.

У Херсонській ОВА закликали місцевих мешканців пройти до найближчого укриття або залишайтися вдома, користуючись правилом двох стін. 

"Херсон – під масованим ударом російської артилерії. Ворог гатить по житлових кварталах міста. На цю хвилину відомо про багатьох постраждалих: поранених та загиблих", - пише ОВА.

Як повідомлялося раніше, росіяни минулої доби 19 разів обстріляли територію Херсонської області, внаслідок чого дві людини загинули, семеро поранені.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті