Рашисти обстріляли 6 громад Сумщини, є поранені та руйнування інфраструктури

Російські окупанти 22 лютого обстріляли 6 громад Сумської області, є поранені та руйнування інфраструктури. Про це повідомила у Телеграм пресслужба обласної військової адміністрації.

"Упродовж дня ворог здійснив обстріли 6 територіальних громад області: Есманьської, Білопільської, Юнаківської, Краснопільської, Новослобідської, Хотинської. Було зафіксовано понад 89 прильотів: 80 мінометних прильотів, 8 прильотів з артилерії та 1 за допомогою протитанкової керованої ракети", - йдеться в повідомленні.

Як сказано, о 13.30 з території росії випущено протитанкову керовану ракету поблизу села Водолаги Хотінської громади. Внаслідок влучення в цивільний автомобіль "Газель" для розвезення хліба водій і пасажир отримали поранення. Їм було надано медичну допомогу.

По Есманьській громаді протягом дня росіяни били з мінометів – 40 прильотів. Внаслідок мінометного обстрілу об 11.05 пошкоджено дорогу, адмінбудівлю приватного підприємства та 2 житлові будинки у с. Сопич.

У Білопільській громаді з 09.48 здійснено мінометний обстріл села Рижівка − 3 прильоти. Внаслідок обстрілу пошкоджено один житловий будинок. Обстріл села продовжився з 15.15 − 3 прильоти. Пошкоджень зазнали ще 3 приватні житлові будинки. Також 7 мін прилетіло по іншому населеному пункту громади.

Також ворог обстрілював територію Юнаківської громади із самохідної артилерійської установки – 8 прильотів.

У Краснопільській громаді був мінометний обстріл після 12.00 - 3 прильоти, а в Новослобідській зафіксовано мінометні обстріли - загалом 22 прильоти.

Як повідомлялося, рашисти за добу 22 лютого 66 разів обстріляли Україну та провели 90 атак на 5 напрямках. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Країна
29.12.2025
19:48

Володимир Фесенко: Вікно можливостей лише прочинене, РФ не готова до компромісів по Донбасу, а переговори після зустрічі в США стали ще жорсткішими

Активізація міжнародних контактів навколо можливого припинення вогню та пошуку формули мирної угоди між Україною і Росією супроводжується зростанням дипломатичної напруги та суттєвим ускладненням переговорної динаміки. Попри готовність Києва...
Всі статті