Рашисти обстріляли Сумську область: за добу понад 200 прильотів (ФОТО)

Російські окупанти обстріляли Сумську область: за добу було зафіксовано понадо 200 прильотів. Про це повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у Телеграм.

"13 обстрілів: 206 приходів, авіаудар і заборонена зброя - усе це прилетіло від русні по населеним пунктам області. Росіяни нанесли авіаудар по цивільному аграрному підприємству Великописарівської громади. Випустили 12 ракет з гвинтокрилу, що не перетинав державний кордон України. Зі ствольної артилерії били по м. Середино-Буда, зруйнувавши кілька приватних будинків, автомобіль та лінії електропередач, знеструмивши частину міста. Станом на 21 годину електропостачання відновили. З мінометів вели вогонь по селам Зноб-Новгородської та Середино-Будської громад та зі ствольної артилерії по селам Білопільської та Есманської громад", - повідомив Живицький.

Також за його словами, по території Юнаківської громади рашисти стріляли з САУ. Пошкоджено приватний будинок мирних жителів, кілька парканів.

По території Шалигінської громади ввечері гатили з мінометів та використовували освітлювальні боєприпаси білого кольору.

Крім того, був обстріл з РСЗВ у населеному пункті Ходіне, Шалигінської громади.

Попередньо - без людських жертв.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті