Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Росіяни обстріляли Сумщину п'ять разів протягом 30 липня станом на 21:30. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у своєму Телеграм-каналі.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Сьогодні росіяни обстріляли наші території 5 разів, було понад 80 прильотів", – написав Живицький.
Він уточнив, що у Великописарівській громаді зафіксували 12 вибухів, обстріл вівся із САУ після 15:00.
Після 16:00, за словами голови ОВА, був мінометний обстріл Білопільської громади − 18 вибухів. Після 17:00 відбувся артобстріл цієї ж громади, 7 влучань. Ще один артобстріл розпочався після 20:00 – близько 8 влучань. Як повідомив Білопільський міський голова Юрій Зарко, що після артобстрілу виникли проблеми з водопостачанням.
Крім того, у Середино-Будській громаді зафіксували 36 вибухів. "Працювала російська артилерія", – зауважив Живицький.
Він підкреслив, що інформація стосовно втрат та руйнувань уточнюється.
Раніше повідомлялось, що на Сумщині люди підірвалися на мінах – один загиблий та четверо поранених.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту