Рашисти обстріляли чоловічий монастир УПЦ МП на Сумщині

5 грудня російські снаряди поцілили по території чоловічого монастиря "Глинська пристань" УПЦ МП, що розташований у Шалагинській громаді на Сумщині. Про це повідомив у Телеграм голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

За його даними, внаслідок обстрілів пошкоджені адмінбудівля та господарчі будівлі на території монастиря. Люди не постраждали. Однак від осколків загинули дві корови, ще троє тварин поранені.

Загалом на прикордоння країна-агресор випустила 15 снарядів із реактивної системи залпового вогню, підкреслив Живицький.

Як раніше повідомлялося, СБУ провело обшуки у кількох монастирях УПЦ МП.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті