Рашисти не проти "завалити" Шойгу: їх змушують бити з гармат заради показухи

Російських військових у Маріуполі командування змусило бити з гармат просто в поле заради показухи через очікуваний приїзд міністра оборони РФ Сергія Шойгу. Про це у своєму Телеграм-каналі 18 травня повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"А ось і причина сьогодняшного тренування в Маріуполі. Просто русня створює картинку “на передовой” для визиту Шойгу. Жаліється, що змущені витрачати такі потрібні на передовій снаряди", - повідомив Андрющенко.

У телефонній розмові, перехват якої додає Андрющенко, рашисти не приховують, що не проти "завалити" самого Шойгу.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті