Рашисти нанесли 11 ракетних ударів по Краматорську за ніч – міський голова

Окупанти завдали по Краматорську 11 ракетних ударів у ніч на 12 серпня. Про це повідомив міський голова Краматорська Олександр Гончаренко у Facebook.

"Ранок у Краматорську почався з 02:00 ночі, – написав Гончаренко. – 11 ракетних ударів по місту".

Він уточнив, що руйнувань зазнали домівки у приватному секторі.

"Інформації щодо постраждалих не надходило", – підкреслив міський голова.

Раніше повідомлялось, що росіяни вбили 7 мирних мешканців Донеччини за добу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
01.12.2025
10:00

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті