Рашисти накопичують сили вагнерівців, кадировців та "мобіків" у Запорізькій області – Федоров

Російська армія накопичує живу силу на території окупованої Запорізької області. Про це 21 лютого у Telegram повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Загалом накопичення на території тимчасово окупованої Запорізької області є точно. Приїжджають чергові партії вагнерівців, "мобіків", кадировців, осетинів", - розповів міський голова.

Щоправда, чи здатні ці сили провести якийсь наступ, відповісти зможуть лише військові. Сам же Федоров лише зазначив, що частина "вагнерівців", які прибули до області, вже повернулася у вигляді "чорних пакетів". І це не єдиний такий випадок.

"Коли у своїх Telegram-каналах рашисти розганяли, ніби вони взяли чергові населені пункти у Запорізькій області – Кам'янське, Малі Щербаки. Ми пам'ятаємо чим усе закінчилося. Жодного населеного пункту їм не вдалося взяти. Єдине, що вони змогли взяти – це чорні пакети зі своїми 200-ми та 300-ми з лінії фронту", - додав мер Мелітополя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Запорізькому напрямку ЗСУ за допомогою коптера знищили найновіший російський комплекс РЕБ "Палантин", який бореться з дронами.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті