Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські військові, які не встигли втекти з Херсона, були змушені переодягнутися у цивільний одяг. Про це 11 листопада повідомляє "Центр національного спротиву".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"За даними нашого підпілля в різних районах міста помічені люди у цивільному одязі зі зброєю. Також, за сміттєзвалищами та в окремих підходах захована російська уніформа, шоломи та бронежилети", - повідомляють у ЦНС.
За їхніми словами, росіяни можуть спробувати створити картинку того, як місцеві жителі відбиваються від ЗСУ. Але насправді всі такі окупанти є звичайними смертниками.
Мало того, місцеперебування таких переодягнених окупантів знають не лише у місцевому опорі, а й у ЗСУ. Тому рашистам пропонують бігти, "поки є шанс".
Нагадаємо, раніше у мережі з'явилось відео з українським прапором, який встановили на будівлі Головного управління Нацполіції у Херсоні.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту