Рашисти хочуть перетворити аеропорт у Бердянську на вузол оборони та будують навколо нього зміцнення

Російські окупанти почали активно зміцнювати аеродром у Бердянську Запорізької області, зводячи навколо нього лінії оборони. Про це 30 січня повідомляє Defense Express.

"Рашисти продовжують готуватися до оборони та здійснюють це навіть у відносно далекому тилу окупованих територій. Зокрема, в аеропорту захопленого Бердянська, який зараз знаходиться майже за 100 кілометрів від поточної лінії фронту", - повідомляється на порталі.

Зазначається, що ще раніше цей аеродром окупанти перетворили буквально на власну військову базу. Так, на супутникових знімках від Planet Labs за 27 січня видно вісім вертольотів та один безпілотник, ймовірно, "Форпост". Також на аеродромі була помічена активність наземного персоналу та техніки.

Однак значно сильніше в очі впадають спроби росіян перетворити аеродром на вузол оборони. Лінія оборони рашистів складається з окопів, траншей та окремих позицій, зокрема укриттів для техніки. Окупанти вже звели там "пірамідки Вагнера" – протитанкові бетонні загородження.

За даними видання, до 27 січня росіяни на 30% оточили аеропорт подібними захисними спорудами. Причому почали її зводити окупанти орієнтовно 10 січня.

"Ймовірно, у росіян набагато більші плани на цей об'єкт, ніж просто використовувати його як передову гелікоптерну базу", - зазначили фахівці.

Нагадаємо, що приблизно два тижні тому на території цього аеропорту пролунали три потужні вибухи.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті